Valgt bil
Skoda Kodiaq 1.5 TSI ACT
1498 ccm - 110 kW (150 HK) - 250 Nm
Avhenging av hva motortype du har i kjøretøyet ditt, har du forskjellige trimming muligheter. Du har 2 muligheter til din Skoda Kodiaq 1.5 TSI ACT. Pass på at du har valgt korrekt motor fra bil listen. Dette er alternativene til 1.5 TSI ACT med 150 HK. Produktbildene er illustrative og kan variere fra faktisk produkt. Husk at alle tuningboksene gir både drivstoffbesparelse og mer effekt. De mer avanserte boksene gir mer av begge deler!
Velg chip type. Ingen ekstra tollgebyrer eller moms, Vi sender fra Norge, og lagervare betyr: Hos oss, ikke hos produsent!
i
Alternativ 1

Ultimate SENT
Spesialutviklet chip og software for biler med SENT teknologi.
NOK kr 4 690,-

Effekt med chip
199 HK ( +33%)
199 HK ( +33%)
Dreiemoment med chip
329 Nm ( +32%)
329 Nm ( +32%)
Alternativ 2

RXT Ultimate SENT
Sett med både Ultimate SENT og RXT Power Booster. Maksimal effekt og drivstofføkonomi kontrollert rett fra førersetet.
NOK kr 5 890,-

Effekt med chip
201 HK ( +34%)
201 HK ( +34%)
Dreiemoment med chip
334 Nm ( +33%)
334 Nm ( +33%)
Produktsammenlikning
Ultimate SENT![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i | RXT Ultimate SENT![]() ![]() ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() i ![]() ![]() ![]() ![]() i |
« Tilbake til billisten |